Preloader

گارانتی بازگشت وجه هاست
گارانتی بازگشت وجه سرویس میزبانی هاست  :
 تمامی سرویس های میزبانی میزبان ساز (سرویس های هاست) پس از خرید بمدت 7 روز گارانتی بازگشت وجه برای تست دارند.


اگر کاربر قبلاً سرویسی را گرفته و تست کرده باشد و در 3 ماه اخیر از گارانتی بازگشت وجه برای آن سرویس یا سرویس های مشابه آن استفاده کرده باشد، درصورت استفاده مجدد از گارانتی بازگشت وجه، 25% از مبلغ پرداختی (حداقل 20 هزار تومان) کسرشده و مابقی برگشت داده میشود.


سرویس هایی که در طول مدت گارانتی قوانین میزبان ساز را رعایت نکنند و باعث دریافت شکایت یا اخطار از رجیسترار یا دیتاسنتر شوند امکان استفاده از گارانتی بازگشت وجه را ندارند.
برای کاربرانی که تعداد سرویس های (هاست یا نمایندگی هاست) فعال آنها 15 سرویس یا بیشتر از 15 سرویس باشد، (به شرطی که تاریخ خرید سرویس های فعال بیش از 7 روز باشد یعنی زمان گارانتی بازگشت وجه آن سرویس های فعال سپری شده باشد) اعمال نمیشود و تمام هزینه پرداختی، بدون کسر وجه برگشت داده خواهد شد.
مهلت گارانتی بازگشت وجه در هر صورت فقط 7 روز است. (۷ شبانه روز)
** لطفا توجه داشته باشید دامنه قابل لغو نیست و هزینه آن طبق تعرفه ثبت دامنه از مبلغ پرداختی کسر میگردد.

 

*** لطفا توجه داشته باشید هزینه تمدید، هزینه ارتقا، هزینه پرداخت شده برای IP و هزینه پرداخت شده برای افزونه ها (مثل پهنای باند و …) و هزینه سایر خدمات مثل انتقال اطلاعات و … قابل برگشت نیست. (گارانتی بازگشت وجه فقط شامل هزینه خرید اولیه میشود). اگر ارتقا قبل از اتمام گارانتی بازگشت وجه انجام شده باشد هزینه آن قابل برگشت است.

 

**** مبلغ پرداختی به موجودی شما در میزبان ساز برگشت داده میشود. پس از لغو سرویس و برگشت وجه به موجودی، در اینجا میتوانید درخواست واریز بحساب بانکی دهید: واریز موجودی به حساب بانکی 

 

 تماس : 02191092980

031-3264-4554

support@mizbansaz.com