Preloader

سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در میزبان ساز
میزبان ساز معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات میزبان ساز و نیز راهکارهای میزبان ساز برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت میزبان ساز توضیح داده شده است.

محتویات این سند

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که میزبان ساز از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده میزبان ساز از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران میزبان ساز را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
این سند به مواردی که در اختیار میزبان ساز نیست و میزبان ساز هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات میزبان ساز و افراد ثالثی که در استخدام میزبان ساز نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.
اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت میزبان ساز اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار میزبان ساز قرار می دهید.
پس از ورود به سایت میزبان ساز شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات میزبان ساز نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
میزبان ساز کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
میزبان ساز به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت میزبان ساز اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های میزبان ساز و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
میزبان ساز از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات میزبان ساز، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
میزبان ساز اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
در صورت ادغام میزبان ساز در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات میزبان ساز یا خروج کامل پرسیده می شود.
در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از میزبان ساز بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
میزبان ساز ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت میزبان ساز از آن استفاده کند.
ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت میزبان ساز تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در میزبان ساز آن ها را در سایت میزبان ساز وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد میزبان ساز ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
شما می توانید به طور کامل از میزبان ساز و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از میزبان ساز حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.
محدودیت دسترسی به اطلاعات

میزبان ساز دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات میزبان ساز یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
میزبان ساز جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. میزبان ساز تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) میزبان ساز مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.
سایت های لینک شده
این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینك”) پیوند داشته باشد. سایت های لینك شده تحت نظارت میزبان ساز نیستند و میزبان ساز در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی میزبان ساز نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.

تغییرات در این سیاست ها
میزبان ساز حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از سایت میزبان ساز خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .

پرسش ها و پیشنهادها
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم میزبان ساز در میان بگذارید.

تماس : 02191092980

031-3264-4554

support@mizbansaz.com