Preloader

هدف اصلی شرکت میزبان ساز دستیابی به بالاترین استانداردهای ممکن در زمینه ارائه خدمات به مشتریان خود است. تمامی مدیران و پرسنل شرکت میزبان ساز در خصوص کنترل کیفیت محصولات و خدمات خود مسئول بوده و متعهد هستند رضایت مشتریان را جلب نمایند. به منظور برآورده سازی هدف خود در خصوص کسب رضایت مشتریان، شرکت میزبان ساز سیاست نامه کنترل کیفی خدمات خود را تهیه و تدوین نموده است. مجموعه میزبان ساز بر آن است که بر پایه دانش و تخصص پرسنل خود و با پایبندی به اصول اخلاقی بهترین خدمات ممکن را به کاربران خود ارائه داده و موجبات رضایت آنها را فراهم آورد.

این سیاست نامه شامل موارد زیر می شود:

  • اجرای یک سیستم کنترل کیفیت مستند و موثر، به منظور دستیابی به کنترل همه فعالیتهایی که می توانند بر کیفیت خدمات و محصول تأثیر بگذارند.
  • آگاهی بخشی به پرسنل شرکت در خصوص سهم هر یک از آنها در دستیابی به بالاترین سطح از کیفیت خدمات
  • پرسنل باید از طریق درک صحیح نیازهای خود و مشتریان و با ایجاد یک رابطه سودآور متقابل با مشتریان بهره وری را بهبود ببخشند.
  • شرکت میزبان ساز ملزم است به تعهدات خود در زمینه کیفیت، هزینه و برنامه ریزی های انجام شده پایبند باشد.
  • برخورد محترمانه با مشتریان و تلاش برای رفع مشکلات موجود به صورت ریشه ای از اصلی ترین اهداف میزبان ساز در زمینه جلب رضایت مشتریان است.
  • پرسنل میزبان ساز ملزم هستند با انجام تحقیقات و کسب آموزش های مستمر سطح دانش تخصصی خود را در جهت بهبود ارائه خدمات به مشتریان افزایش دهند.
  • مدیریت شرکت میزبان ساز همواره متعهد می گردد که به دنبال جذب افراد خلاق، توانمند، شایسته و دارای صلاحیت های اخلاقی بوده تا بتواند کیفیت خدمات خود را به شیوه ای بهینه افزایش دهد.
  • مجموعه میزبان ساز با استفاده از روش های مختلف از جمله نظرسنجی از مشتریان، به دنبال بهبود و نوآوری در خدمات ارائه شده خود می باشد.

انطباق با این سیاست نامه در درجه اول به عهده مدیریت است که همواره می کوشد تا با ارتقاء سطح دانش پرسنل شرکت اطمینان حاصل کند که دستیابی به اهداف کیفی تعیین شده امکان پذیر است. شرکت میزبان ساز مفتخر است که توانسته با اجرای سیاست نامه کنترل کیفی خدمات خود، عنوان بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ در کشور را از آنِ خود کند. در این راستا کلیه پرسنل میزبان ساز ملزم هستند تا با برآورده کردن رضایت کامل مشتریان و تأمین نیازها و انتظارات آنها بهترین خدمات ممکن را ارائه دهند. در واقع این مجموعه با در نظر گرفتن مشتری مداری به عنوان هدف اصلی می کوشد تیم خود را بر پایه استاندارهای جهانی ایجاد نموده و توسعه دهد. هدف اصلی میزبان ساز جلب رضایت %100 مشتریان است. ما بر این باوریم که می توانیم بهترین ها را برای شما فراهم آوریم و با تمام قوا در مسیر خدمت رسانی به شما گام برمی داریم.

تماس : 02191092980

031-3264-4554

support@mizbansaz.com